TopStar

13. června 2013 17:34

Dagmar Dandová

Neuvěříte: Veronika Nová sbírá erotické převleky

Herečka Veronika Nová (27) má v šatníku opravdu zajímavé kousky. Najdete v něm třeba kostým pošťačky nebo dráždivé sexy prádlo.

„Ve speciálním obchodě jsem si koupila modrý obleček pro pošťačku a pak jsem se ještě vrátila pro pořádný růžový korzet,“ prozradila herečka, kde a jak si kupuje kostýmy pro představení Divadla Artur. „Právě totiž hraju nymfomanku, která chodí za doktorem. Neobtěžuju ho kvůli vyšetření, chci s ním mít sex,“ směje se Veronika Nová. „Každý herec si do téhle hry svoje kostýmy vybíral sám.“ A herečka se těší, že si je pak nechá.

Nymfomanka Veroniky Nové ve hře Můžu k tobě? se jmenuje Blanka Panenská. Herečka je zvědavá, jak bude na její postavu reagovat publikum. „Ve hře totiž předvádím, jak a kde to ráda dělám, a dokonce na pódiu roztahuju nohy. Nic z toho ale není vulgární, něco takového by divadlo neuneslo,“ řekla.

Nová teď vypadá výborně a není divu. Právě se totiž vrátila z dovolené. S přítelem, režisérem seriálu Vyprávěj Biserem Arichtevem, strávila týden na Sicílii: „Jsem z Itálie naprosto nadšená. S Biserem milujeme dobré víno a v Itálii jsme si ho dávali často, hlavně to domácí. Zatímco u nás bývá často odporné, na jihu bylo všude výborné. Celý týden jsme vlastně jen jedli a pili. Hned bych se na Sicílii vrátila,“ dodává herečka.

-dad-


Přečtěte si také