TopStar

12. června 2014 14:44

Jana Fikotová

Neuvěřitelné. Jitka Válková se ukázala bez make-upu

Modelka a zpěvačka Jitka Válková (22) po rozchodu se svým přítelem Mirkem jen kvete. Obléká se ke svému věku a navíc nebojí se vyjít do ulic i bez make-upu. K radikální změně image přispěl evidentně nový muž.

Sympatická a stále usměvavá Jitka je toho důkazem, že někdy méně, je více. Zatím co do nedávna ji bylo vidět jen v doprovodu svého o dvacet let staršího podnikatele Miroslava Cipri jen v silném make-upu, dnes je tomu jinak.

Po rozchodu si našla stejně starého fotbalistu Bohemians Praha Adama Klavíka (24) šlo silné líčení a výrazný styling pryč. „Je pravda, že jsem se hodně líčila a nosila oblečení, které kolikrát nebylo přiměřené mému věku, ale mě to nevadilo. Konečně jsem se našla a vyhovuje mi, nosit jednoduchost v oblečení i líčení,“ přiznala na workshopu Rouge Bunny Rouge, kde právě šlo o to ukázat, jak se pod rukama vizážisty Filipa Nováka dámy změní.

„Vždycky jsem měla ráda líčení a líčidla, proto jsem neodolala vyzkoušet si kosmetiku, která je důkazem toho, že líčení může být opravdu nejen ku prospěchu krásy, ale i ku zdraví. Vůbec jsem nevěděla, že se mi při používání kosmetiky může vyhlazovat pleť, uzdravovat či vyživovat. Myslím si, že tohle na českém trhu chybělo,“ dodala Válková.

Jitka mimo modeling moc ráda a krásně zpívá, čemuž by se chtěla též věnovat. „Už od malička zpívám a doufám, že mě to někdy někam posune a já se budu moct zpívání věnovat naplno. Zatím teď jsem se vrátila i na přehlídková mola a k focení. Dokud to půjde, chci se modelingu věnovat,“ dodala Jitka, které to při příchodu na prezentaci bez make upu neuvěřitelně slušelo.

-juf-

[[nid:2157741]]

Přečtěte si také