TopStar

17. ledna 2018 09:30

Nevěsta, nebo černá vdova? Hvězdy, které se vdávaly v černém

Podoba nevěsty je pro každého jiná, většina z nás si však představí sněhově bílé, maximálně krémové šaty. Některé hvězdy to tak ale nevidí a jsou přesvědčeny, že černá není o nic horší. A o která jména tedy jde?

Marilyn Monroe

Roku 1954 se nejslavnější blondýnka planety vdala podruhé. Jejím vyvoleným se stal baseballista Joe DiMaggio. Marilyn se rozhodla vzdát nejen grandiózního obřadu, ale i tradiční bílé róby. Upřednostnila každodenní černé šaty, které koupila za v přepočtu 5 tisíc korun.

Sarah Jessica Parker

Hvězda ze seriálu ‚‚Sex ve městě“ a její vyvolený Matthew Broderick se vzali před 20 lety a nehledě na spoustu komplikací, jejich manželství je jedno z nejpevnějších v Hollywoodu. Jediné, čeho nyní herečka lituje, je výběr jejích svatebních šatů. Parker v nejednom rozhovoru zmiňuje, že kdyby mohla vrátit čas, šla by k oltáři v klasické bílé róbě.

Liberty Ross

Všichni si zvykli, že Liberty Ross je jednou z nejkontroverznějších modelek. Nikdo ale nečekal, že na svou druhou svatbu zvolí kráska gotickou róbu ve stylu vintage módního domu Givenchy. Celý outfit doplnila masivní tiárou a pugétem rudých růží.

Shenae Grimes-Beech

Shenae na sebe může být pyšná. Právě ona byla jednou z prvních hvězd současnosti, která si troufla roku 2013 vyměnit bílé šaty za černé ze známé ‚‚černé“ kolekce návrhářky Very Wang. A podle všeho si netroufla zbytečně – její manželství s modelem Joshem Beechem je rok od roku stále silnější.

Tina Turner

Vyvoleným hvězdné Tiny se stal muzikant Erwin Bach. Právě ten přemlouval a doslova na kolenou prosil svou lásku dlouhá desetiletí, aby si ho vzala. Turner se ale bála vdávat podruhé, po dost nevydařeném vztahu a velmi dlouhém rozvodu, ale po 27 letech tedy skutečně žádost přijala. V roce 2013 si světová zpěvačka Bacha vzala a zvolila černé šaty se zelenými vsadkami. Tento model pro ni vytvořil sám Giorgio Armani.

Avril Lavigne

Avril se přiznala, že toužila po rock'n'rollové svatbě a gotické róbě už v roce 2006, když si hvězda brala Dericka Whibleyho. Zvolila však bílou klasiku.Vztah se však po 4 letech rozpadl. V roce 2013 se vdávala Lavigne podruhé a na svatbu se zpěvákem Chadem Kroegerem (sólista kapely Nickelback) zvolila temný francouzský zámek, černé gotické šaty, černý dort a dokonce i černý pugét. Manželství se však po 2 letech rozpadlo také a zpěvačka to dává za vinu právě černým šatům.


Přečtěte si také