TopStar

12. března 2018 13:00

Neviditelná Taylor Swift? Jen v novém klipu ‚‚Delicate‘‘

Zpěvačka Taylor Swift (28) získala teprve před pár hodinami cenu za zpěvačku roku na ceremonii iHeartRadio Music Awards. Hned poté potěšila své fanoušky novým klipem ke své písni ‚‚Delicate‘‘. Skladba je součástí zpěvaččina šestého studiového alba ‚‚Reputation‘‘. Co na nový počin říkáte?

Obsahem videa je slavnostní událost, na kterou se Taylor vydá. Tam dostane kouzelný vzkaz a po nějaké době zpěvačka pochopí, že se stala neviditelnou. A tento fakt ji ani špetku netrápí. Místo kdejakých stesků si Taylor utrhne kus šatů a sundá evidentně nenáviděné podpatky, a začíná tančit všude možně: na recepci, na zastávce, v hotelu, v metru i na ulici pod deštěm.

Za necelou hodinu si nové video vysloužilo přes 2 miliony shlédnutí. Fanouškům zpěvačky se nová práce velmi zalíbila a pozitivní odezvy na sebe nenechaly dlouho čekat. Podle valné většiny se klip podařil realistickým a upřímným.

‚‚Taylor byla otevřena a nebála se svých emocí, které dala najevo. V tomto klipu byla zkrátka skutečná,‘‘ nechal se slyšet jeden z nadšenců.

Připomeňme si, že před nedávnem vyšly hvězdě ještě klipy 2, a to na singl ‚‚Look What You Made Me Do‘‘. S tímto hitem porazila na YouTube i rekordmanku Adele. Pro druhý klip se Swift proměnila na sexy kybernetický organismus, a že bylo nač koukat! Na první pohled se zdálo, že je Taylor úplně nahá. Ve skutečnosti na ní byl speciální kostým, který podtrhl ladné křivky jejího těla, ale pikantní části zakryl. Vydání Taylořina alba ‚‚Reputation‘‘ se fanoušci dočkali 10. listopadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také