TopStar

23. srpna 2013 06:50

Dagmar Dandová

Nevšední kynologické praktiky Hanky Mašlíkové

Modelka Hanka Mašlíková má zajímavý způsob, jak zabavit psa, když není doma. Pustí mu televizi. To ale není všechno. Svému čtvernožcí říká: „Pane.“

„Pan Drago má pohodičku a kouká na televizi,“ uvedla na svém facebooku Mašlíková a zveřejnila fotky, kde pes naprosto fascinovaně kouká na obrazovku. Že by sledoval zrovna VyVolené?

Mašlíková si pořídila lousianského leopardího psa jménem Drago Coahoma, který se těžko cvičí a modelka si s ním docela užila.

„Musím přiznat, že první rok a půl byl hodně náročný s výchovou. Naštěstí jsem věděla, jak nelehké plemeno jsem si vybrala, a byla jsem na to částečně připravena. Občas to byl boj a velký test mé psychiky, ale v říjnu už mu budou dva roky a uklidňuje se. Je to komplikované, ale naprosto výjimečné plemeno, u kterého si člověk lásku a respekt musí zasloužit. Proste pan Užasňák,“ rozplývala se Mašlíková nad svým čtyřnohým parťákem na sociální síti.

Že by měla Mašlíková podobná kriteria i na svého partnera? Nyní chodí s fotbalistou Michalem Kadlecem (28) a na své soukromí reaguje dost podrážděně.

„Kdy už se začne každý starat sám o sebe a ne o mě a o Michala? Začalo to absolutním výmyslem o mém těhotenství a pokračuje to tím, že se máme rozcházet? Mám ani ne půl roku vztah a plánuju s Michalem miminko? Co to je za lži, Bože?! Je mi 31 let a mám trochu rozum na to, abych po 5 měsících plánovala dítě! Takovej střelec fakt nejsem!“ rozčílila se na svém facebooku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také