TopStar

26. ledna 2015 12:00

Ivana Nádvorníková

Nevzdává to! Jak BOJUJE manželka Zdeňka Pohlreicha se zákeřnou nemocí?

Rakovina si nevybírá. Manželka známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha (57) Zdeňka (42) teď také bojuje s touto zákeřnou nemocí. Před třemi měsíci jí totiž diagnostikovali agresivní formu rakoviny prsu.

„Je to náročné na psychiku, prostě to nejdřív musíte nějak strávit,“ říká Zdeňka. Svou nemoc se rozhodla léčit na všech rovinách.

„Neléčím jen tělo, ale i duši,“ prozradila. Největší oporu má momentálně v rodině. A co dělá, když se jí po chemoterapiích trochu uleví? Podívejte se!

Další video najdete zde:

Zdeňka Pohlreichová je veselá bytost. Ráda se směje a necouvne před žádnou výzvou. Přesvědčte se na videu:

Manželé Pohlreichovi se potkali v Austrálii, když bylo paní Zdeňce 19 a odjela k protinožcům na šampionát v sofballu za národní tým. Zdeněk Pohlreich tam žil a pracoval v emigraci. "Na jednom večírku to mezi námi zajistřilo," přiznala. Pak se ale jejich životní cesty rozdělily a protnuly o spoustu let (a další vztahy) později.

Po třech letech od jejich prvního setkání Zdeněk Zdeňku sice vyhledal, jenže ona tehdy dala přednost jinému muži. Vdala se a měla dva syny, osud jí ale ještě nachystal milostný kotrmelec. Na popud kamarádky před šesti lety Zdeňka vyhledala a od té doby jsou spolu.

Všechno o pořadu Teď vaří šéf najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také