TopStar

2. listopadu 2018 10:00

Nezvěstný Bob Klepl se konečně našel! 20 dní byl nezvěstný

Skoro tři týdny o něm nebylo ani zmínky! Teď se ale konečně objevil. Řeč je o herci Bobu Kleplovi (60), který se poslení dobou choval skutečně zvláštně. Ten před nedávnem havaroval na svém skútru a brzy na to zkolaboval na jevišti přímo při představení. No a aby toho nebylo málo, tak měl posledních 20 dnů vypnutý telefon a slehla se po něm zem.

I když měl rozplánovaný celý měsíc dopředu, žádný z projektůse nekonal a všechny se musely zrušit. ‚‚Nezlobte se, nemám oprávnění vám k tomu cokoli říkat,‘‘ zmínila tehdy pro Blesk produkční jednoho z takových projektů. A PR manažer Vojtěch Frant nebyl o moc sdílnější: ‚‚Focení bylo pro mě zrušeno z neznámých důvodů.‘‘ Bob Klepl totiž zčistajasna zmizel a po dobu tří týdnů po něm nebylo ani zmínky. Teď se ale našel!

Ukázalo se, že Bob podstoupil kompletní rekonvalescenci v domácím léčení a na doporučení lékařů si kompletně vypnul telefon. No a před pár hodinami se Klepl opět objevil na veřejnosti,, kdy po nějaké době vystoupil ve hře Líbánky na Jadranu. ‚‚Byl výbornej a to, že měl autonehodu, na něm není vůbec vidět. Nepoznamenala ho ani psychicky,‘‘ nechala se slyšet jedna z divaček v euforii.

Ihned po představení se ale herec sebral a velmi rychle odjel se svým řidičem z místních garáží. Při tom se vyděšeně krčil na sedadle, aby ho nikdo nespatřil. Zkrátka a dobře, skutečná celebrita.

Nehoda s následky...

14. července naboural Bob Klepl do autobusu, když se po městě proháněl na svém skútru. K nehodě došlo za pražským Barrandovským mostem ve směru na Černý most. Herec byl okamžitě převezen do vinohradské nemocnice, kde sám zraněný zmínil, že si nic z nehody nepamatuje.

‚‚Jsem v pořádku. Už jsem doma. Bylo to jen pohmoždění hrudníku, ale bylo nutné vyloučit jakákoliv vnitřní zranění,‘‘ řekl tehdy o svém zdravotním stavu. ‚‚V žádném případě v tom nebyl alkohol,‘‘ potvrzoval. Policisté absenci alkoholu potvrdili, protože dechová zkouška byla negativní. Nakonec se ale ukázalo, že se měl Bob přeci jen trošku šetřit. Bohudík, že ten vypnutý telefon skutečně patřil jen k hercově uzdravování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také