TopStar

3. října 2013 22:10

Jana Fikotová

Nick Carter z Backstreet Boys: Rodina ho viní ze smrti sestry

Amerického zpěváka Nicka Cartera (33), známého ze skupiny Backstreet Boys, obviňuje rodina ze smrti jeho mladší sestry. Ta zemřela na předávkování drogami.

Sám zpěvák začal od patnácti let kouřit marihuanu a následně užíval i extázi. V roce 2008 mu však diagnostikovali onemocnění srdce. „Ihned co jsem se to dozvěděl, rozhodl jsem se, že už nechci být tím člověkem, kterým jsem byl,“ přiznal zpěvák v talkšou Dr. Phila.

I když sám s drogami skončil, v roce 2012 zemřela jeho pětadvacetiletá sestra Leslie na předávkování. Carter sám přiznal, že jako starší bratr nese za její smrt částečně vinu. Tu mu přisoudil i zbytek jeho rodiny. Dokonce se zpěvák odmítl účastnit jejího pohřbu. „Začali mě ze smrti sestry všichni z rodiny obviňovat. Myslím si, že to není fér, a to i přesto, že jsem jim všem velmi pomohl,“ řekl zpěvák.

Díky úspěchu v kapele Backstreet Boys byl Carter živitelem celé rodiny. Snažil se, být své rodině i velkým vzorem. „V mnoha ohledem se ze mě stal otec, přestože jsem vydělával víc jak ten náš. Miluji svou rodinu, ale jsem momentálně ve stavu, kdy nevím, zda jim dále pomáhat či ne,“ dodal Carter.

Smrtí jeho sestry však z něj udělalo lepšího člověka a momentálně se snaží pomáhat mladšímu bratrovi Aaonovi, který má též problémy s drogami. Backstreet Boys s Cartreom vznikli v roce 1993 na Floridě. Vydali sedum alb - Backstreet Boys (1996), Backstreet's Back (1997), Millennium (1999), Black & Blue (2000), Never Gone (2005), Unbreakable (2007) a This Is Us (2009). Na celém světě z nich prodali více jak 130 milionů kopií.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také