TopStar

30. listopadu 2018 13:08

Tereza Šulcová

Nick Jonas a Priyanka Chopra: Kdo byl pozván na svatbu?

Americký zpěvák Nick Jonas (26), který je znám především jako člen bývalé skupiny Jonas Brother’s, se oficiálně oženil. Koho se svou snoubenkou pozvali na tuto slavnostní událost?

Je to potvrzené. Nick Jonas a Priyanka Chopra mají po svatbě. Koho na tuto velkolepou událost pozvali? Snoubenci naplánovali svatbu v Indii. Byla přítomna celá Jonasova rodina? Pozvala jeho budoucí žena i své kamarádky, jako je vévodkyně Meghan Markle? Níže se podíváme na seznam hostů!

Na svatbě nemohl chybět jeho starší bratr Joe Jonas (29) a jeho snoubenka, hvězda seriálu Hra o trůny Sophie Turner. Novomanželka Priyanka Chopra teď se Sophií tráví spoustu času. Mají toho i hodně společného. A nejen to, že chodí s bratry Jonasovými. Obě nyní řešily svatbu a samy si říkají sestry. Kdo další byl na svatbě?

Mezi dalšími byl pozván i nejstarší bratr Kevin (31) a jeho manželka Danielle Jonas, kterou si vzal před deseti lety. Ten nedávno zveřejnil fotografii se svou ženou z letadla, jak letí údajně do Indie na svatbu.

Na seznamu hostů nemohli chybět ani rodiče Jonase a jeho nejmladší bratr Frankie Jonas (18). I maminka snoubenky Madhu Chopra byla samozřejmě pozvána. Nesmíme zapomenout na bratra snoubenky, Siddartha Chopru (27). Pojďme se podívat na seznam mimo rodinu. Mezi slavné osobnosti sem můžeme zařadit Herce Jonathana Tuckera, který se objevil na svatbě Nicka Jonase. Zpěvák o něm tvrdí, že je jako jeho bratr.

Přestože vévodkyně ze Sussexu předtím navštěvovala různé slavnostní události s princem Harrym, nyní se svatby její blízké kamarádky účastnit nemohla. Důvod je jednoduchý. Svatba byla v Indii a Meghan je nyní asi ve čtvrtém měsíci těhotenství, což by mohlo značně ovlivnit její možnost cestování. V květnu byla Chopra pozvána na královskou svatbu Harryho a Meghan, kde byla později médii ohodnocena jako jedna z nejlépe oblečených hostů.

Svatba proběhla podle typických indických tradic, takže jsme ani nečekali, že by Priynka měla bílé šaty a závoj. Jak se vám líbí ženich a nevěsta? Přejeme hodně lásky novomanželům!

Sdílejte článek

Přečtěte si také