TopStar

18. dubna 2015 11:41

Lucie Průchová

Nicki Minaj: Zhrzený ex vypustil do světa její nahé fotky!

Není snad nic horšího, než odkopnutý chlap, jehož mužská ješitnost touží po pomstě! Ne jinak je to zřejmě i v případě ex přítele Nicki Minaj.

Zpěvačka ho totiž poslala po dvanácti letech k vodě. Stalo se tak loni těsně před Vánoci a on to zřejmě nevydýchal, jak jinak si vysvětlit, že její nahé fotky, ke kterým měl přístup, se najednou objevily na Twitteru a už je viděl zřejmě skoro každý, kdo má přístup k internetu.

Její bývalý přítel Safaree Samuels má sice oficiálně již jeden přístup pod názvem IG @IAMSAFREE, ale jaký je problém si založit nový?! Fotky se totiž objevili pod účtem @ScaffBeezy. Je přeci více než jasné, že někdo, kdo chce udělat něco takového, nebude postovat fotky pod svým oficiálním účtem.

Safaree se samozřejmě brání a pro TMZ řekl, že s tím nemá nic společného a že udělá všechno proto, aby našel majitele tohoto účtu a aby byl tento účet hned zrušen.

Další zajímavostí je, že se tyto kompromitující fotografie objevily právě v den, kdy zpěvačka oznámila, své zasnoubení. Jejím vyvoleným je rapper Meek Mill od kterého dostala veliký prsten ve tvaru srdce z bílých a žlutých diamantů, se kterým se hrdě chlubila na svém Twiteru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také