TopStar

7. června 2013 17:50

Blanka Konrádová

Nightwork zase provokuje: Dyk jako terorista!

Teplákům je odzvoněno! Skupina Nightwork se pro příště bude prezentovat v turbo-kosmických outfitech svého dvorního stylisty Dušana Chrástka.

První ochutnávku nabízí videoklip k singlu 4-3-2-1 Tancuj z nejnovější desky skupiny, která se bude jmenovat Čauki mňauki a vyjde v půlce září.

Fanoušci svérázných muzikantů na ní najdou hudební všehochuť. Texty psal František Soukup s Jakubem Prachařem a shrnuto do jedné věty – Jsou návodem pro mladé, jak sbalit holku na diskotéce.

Klip vznikal ve studiu ve Velké Chuchli a vypráví o bujarém pátečním večeru party přátel. Je jednoznačně nejdražším, jaký kdy Nightwork natočil. V hlavní roli se však kupodivu neobjeví Vojta Dyk, ale Lukáš Příkazký.

Zahrála si v něm i řada známých tváří. Ondru Brzobohatého uvidíme jako velkého milovníka a kosmonauta a Agátu, novomanželku Jakuba Prachaře, jako ženu-vampa. Sám sebe ztvárňuje bývalý hlasatel Saša Hemala. Roli dostal samozřejmě i Ondřej Soukup, který má na sobě slušivou kombinézu pilota.

Videoklip přináší i náznaky nových kostýmů, které si kapela chystá na svoje turné. Éra tepláků je definitivně pryč. „Kluci“ se posouvají do kosmických sfér. Zatím si vystačili s dámskými legínami, ale ty budou nahrazeny mnohem odvážnějšími kousky!

Kapela pojede na podzim k desce turné, přičemž největší koncert odehraje 25. 11. v pražské 02 Aréně.

-iba-


Přečtěte si také