TopStar

16. března 2018 08:00

Nikol Moravcová si před svatbou užívá dovolené v Ománu!

Blogerka a moderátorka Nikol Moravcová (30) se těší luxusní dovolené v Ománu, tam ale nevyrazila sama. Společnost jí dělají její přítelkyně a kolegyně, no a samozřejmě i snoubenec. O dívce je známo, že je na cestách velmi často, proto fanoušky nová a atypická destinace tolik nepřekvapila.

Na dovolenou se vydala blogerka nejen se svým snoubencem Karolem, ale i se svými přítelkyněmi a kolegyněmi z oboru Michaelou Štoudkovou a Kristýnou Poliček. ‚‚Sice to vypadá, že si užívám výhled s přirozeným větrem ve vlasech, ale ve skutečnosti jsem si díky týhle fotce spálila celej předek a ještě pohoršila pár arabských přihlížečích,‘‘ napsala dívka k jednomu ze svých příspěvků z Ománu. A fanoušci na sebe nenechali dlouho čekat a pozitivními odezvami to jen hýřilo.

Není to ale první dovolená s dívčiným snoubencem. V roce loňském vyrazila se svým milým do Spojených arabských emirátů. Na svém Instagramu kráska permanentně zveřejňuje fotky, a pro tentokrát to byly snímky, jak si užívá na paddleboardu, který miluje a na kterém jezdí i v Praze na Vltavě.

Svého přítele Karola poznala Nikol díky internetové seznamce a hned záhy se pár zasnoubil. Moravcová si je jistá, že právě on je ten pravý. „Vím, že je to všechno strašně rychlé, ale asi to tak má být. Karol je prostě muž mého života a já chci být paní Karolová,“ řekla dívka v jednom z rozhovorů. Svatbu plánuje dívka na 18. srpen letošního roku a bude přesně podle jejích představ - v gipsy stylu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také