TopStar

16. srpna 2018 14:30

Nikol Moravcovou už to čeká za pár! Nedobytná kráska bude již brzy vdanou paní

Celý rok chystala blogerka a modelka Nikol Moravcová (31) svou svatbu. A konečně je to tady! Už za pár hodin si řekne se svým milým Karolem to dlouho očekávané ANO a bude vdanou paní. Teď si užívá poslední předsvatební přípravy a procedury. Vždyť nevěstou je člověk (občas) jen jednou za život.

Je normální, že těsně před svatbou je člověk trochu nervóznější. Nikol Moravcová není výjimkou. V současné době dolaďuje poslední detaily a doufá, že svatba bude přesně podle jejích představ a vše půjde podle plánu. A plán bude jistě originální – vždyť samotná Nikol je jednou z nejvíce nonkonformních a spontánních osobností českého blogerského světa.

V sobotu 18. srpna, kdy k obřadu dojde, chce vypadat Nikol co nejlépe, a proto se poslední týdny oddává jedné zkrášlující proceduře za druhou. ‚‚Trocha intenzivní hloubkové hydratace před dnem D,‘‘ napsala kráska na svém Instagramu. Zároveň ale pečlivě plánuje i místo a průběh ceremonie. K celé slávě dojde na terase Lucerny a někdejší herečka z filmu V peřině se bude vdávat bosa s čelenkou z květin. Budoucí manželé mají vše natrénováno, loni v září si totiž vyzkoušela svatbu nanečisto během focení reklamní kampaně.

Svého přítele Karola poznala Nikol díky internetové seznamce a velmi záhy se pár zasnoubil. Moravcová si je jistá, že právě on je ten pravý. „Vím, že je to všechno strašně rychlé, ale asi to tak má být. Karol je prostě muž mého života a já chci být paní Karolová,“ řekla Nikol v jednom z rozhovorů. Svatbu plánuje už na 18. srpen letošního roku a obřad bude přesně podle jejích představ – v gipsy stylu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také