TopStar

28. května 2018 08:22

Nikol Štíbrová se předvedla v plavkách! 10 měsíců od porodu vypadá fantasticky

Je to téměř rok, co se stala Nikol Štíbrová (31) maminkou. Deset měsíců od porodu předvedla herečka postavičku v plavkách jako lusk a všichni se diví, jak to dokázala. Líbí se vám?

Není to tak dávno, co si udělala Štíbrová ze svých fanoušků legraci, když zveřejnila fotku, na které byla od hlavy až po paty pod vodou a ještě pořádně z dálky. Ke snímku připsala: ‚‚8 měsíců po porodu a jak vidíte, v klidu sem hodim fotku v plavkách.‘‘ Dnes už je ale všechno jinak. Pro tentokrát se Nikol skutečně vyfotila v plavkách, které dostala jako dárek od své herecké kolegyně Veroniky Arichtevy. ‚‚Děkuju, seš nejšikovnější a máš mě prostě ve voku. Takhle, za ty roky mě máš asi už všude,‘‘ připsala k fotce pro tentokrát.

No a všechny své fanoušky pořádně ohromila! ‚‚Nemůžu uvěřit že tohle je postava po miminku,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů u fotografie. Veskrz všechny dámy se ovšem ptaly, jak sličná blondýnka takového výsledku docílila, a zda se s nimi podělí o nějakou tu radu. No a Nikol poradila. ‚‚Dítě je nejlepší dieta.‘‘

Narození děťátka změnilo Nikol celý život. Teď prý žije život dítěte, její život neexistuje. Tvrdí že pro někoho, kdo nemá děti, se něco podobného špatně popisuje. Ve výsledku je mateřství fajn, člověk se přestane soustředit například na stárnutí, neřeší pupínky. Na to už není čas. Nestíhá si počítat vrásky, nestíhá řešit, co má na sobě, nebo jak je namalovaná. Nimrá se teď především v tom dítěti, což je pro herečku osvobozující.

Sdílejte článek

Přečtěte si také