TopStar

2. června 2018 08:54

Nikol Švantnerová se pochlubila luxusním břišním pekáčem

Nejkrásnější dívka roku 2015 Nikol Švantnerová (25) si ráda sem tam vyrazí do teplých krajů. Pro tentokrát zvolila exotický Egypt a rovnou předvedla fantastické křivky, které celou zimu schovávala pod kabátem. Jak to tak vypadá, ve fitku tráví kráska den co den.

‚‚Velkou roli u mě hrají geny a pak sportovní základ. Odmalička jsem totiž dělala atletiku. I teď ale hodně cvičím a makám na sobě. Snažím se běhat, chodím do posilovny,‘‘ otevírá Švantnerová taje svého úspěchu fantastické figury. Ve světle růžových i ostře červených plavkách měla kráska možnost předvést nejen své vymakané břicho, ale i oslnitelně dlouhé nohy.

‚‚Tímto bych označila letní sezonu za zahájenou!‘‘ oznámila těsně před svým odjezdem za exotikou. Tam se vydala se svým současným milým, fotbalistou Patrikem Dresslerem. ‚‚Moje místo pro odpočinek na příštích pár dní,‘‘ dodala.

V současnosti bydlí modelka v luxusním bytečku pražské části Prosek. A není na to sama. Společnost jí dělá její přítel a dvojice už přemýšlí i o společném bydlení v domečku za Prahou. ‚‚Bydlíme spolu vlastně od začátku. Přítel je z Ostravy, v Praze neměl kde přebývat, a tak řešení bylo jasné. Sice se tu trošku mačkáme, protože já mám spousty oblečení, které už skoro nemám kam dát, ale máme to tu moc rád,‘‘ pronesla stále zamilovaná Švantnerová v jednom z rozhovorů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také