TopStar

20. července 2018 11:46

Nikola Buranská po nezdařené operaci! Čekala ji znovu cesta na sál

Modelka Nikola Buranská (26) se v současnosti trápí v nemocnici. Už podruhé jí operovali šlachy na ruce a teď se Česká Miss Earth 2014 zotavuje. Doufá, že šlo o operaci poslední a již brzy se vrhne zpět do práce.

‚‚Spravovali mi šlachy, které mi operovali už loni. Nekonečný příběh,‘‘ nechala se kráska slyšet pro rozhovor a dodává, že se cítí podstatně lépe. ‚‚Měla jsem srůsty po loňské operaci a celkově mi ruka nefungovala tak, jak měla, protože to bylo operovaný pozdě. Tak uvidíme, jak se to povedlo letos. Moc doufám, že už bude vše v pohodě a nebudu mít žádné problémy či následky.‘‘

Ruku si kráska poranila v Dánsku, kde žila se svým tehdejším přítelem, fotbalistou Filipem. Tehdy si lékaři mysleli, že má ruku zraněnou, ale v Česku se přišlo na to, že má utrženou šlachu. Loni na podzim podstoupila operaci a doufala, že to bude v pořádku. A nebylo. ‚‚Vůbec nehýbu malíčkem a prsteníčkem. Dost často mě ruka bolí, takže je to dost nepříjemné. Čeká mě další operace,‘‘ zmínila modelka před nějakou dobou. Snad se operace vydařila a modelka nebude mít do budoucna potíže. Alespoň tedy ty s rukou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také