TopStar

21. března 2014 16:50

Jana Fikotová

No ne?! Basiková s Noidem se vrhli na módu!

Kdo by to byl řek, že se zpěvačka Bára Basiková (51) s kolegou Václavem Noidem Bártou (33) stanou součástí módní přehlídky. Co nám ochotně ukážou?

Fanoušci hudby a módy můžou být nadšení. Již dnes se totiž koná první ročník módně-hudební show Rock&Pop for Fashion. Zpěváci, návrháři a modelky se setkají ve filmových ateliérech Barrandov, kde se (aspoň podle organizátorů) chystá cosi světového.

„Naším cílem je uspořádat akci světového formátu na nejvyšší úrovni. Špičkové podmínky pro účinkující a maximální komfort diváků jsou pro nás klíčové. Proslulé filmové ateliéry Barrandov studio jsou pro Rock&Pop for Fashion perfektní," rozplývá se Mario Sečkár, kreativní ředitel projektu.

Na mole se objeví i čtyři hvězdy české a slovenské hudební scény. Ty však nebudou v rámci akce předvádět největší módní výstřelky, ale budou zpívat a hrát. Těšit se tak můžete nejen na zpěvačku Báru Basikovou či Václava Noida Bártu, ale i Daru Rolins a Tinu.

Právě jejich rockové či popové koncerty doprovodí módní přehlídky, prezentující světovou i tuzemskou módou s kolekcemi prêt-à-porter.

-juf-

[[nid:2156113]]

Přečtěte si také