TopStar

9. srpna 2018 10:02

Noid si postavil bazén! Výsledek ale není na jedničku...

Václav Noid Bárta (37) se rozhodl postavit si bazén. Což o to, samotná konstrukce se mu povedla. Problém ale tkví v tom, že má místo průzračné vody v bazénu rašeliniště. No, tohle nevyšlo...

Muzikálová hvězda Václav Noid Bárta (37) se konečně dočkal častějšího kontaktu se svou dcerkou Terezkou (4). S jeho ženou Gabrielou Dvořákovou (28) nebyla rozumná řeč, teď se ale vše změnilo a toho se snaží Vašek využívat co nejvíce. Kontakt s dcerkou mu jen prospívá a z umělce se stal i kutil.

‚‚Jakoby není to ještě úplně v topu,‘‘ okomentoval Noid bazén, který postavil pro Terezku. Což o to, bazének se povedl, problém však byl s vodou uvnitř - ta byla úplně černá. Fanoušci se začali okamžitě smát, že se zpěvák rozhodl pro Coca Colovou koupel nebo rašelinové lázně. ‚‚Co se děje, pustilo tetování?‘‘ napsala jedna fanynka k fotografii, která celou katastrofu dokazuje.

Další fanoušci začali okamžitě psát rady, jak vodu vyčistit. Vaškovi špinavá voda ale nevadí a klidně se v ní koupe dál. Komu by taky vadilo něco, co si sám vytvořil.


Přečtěte si také