TopStar

6. srpna 2018 10:28

Ilona Blašková

Nosí české celebrity fakeové věci? Zeptali jsme se!

Schválně, přivezli jste si někdy z dovolené nějakou značkovou věc a pak jste zjistili, že nebyla vůbec pravá? Že to byl fake? Známé tváře a celebrity si takové faux pas nemohou dovolit, přesto se už jednou o kabelce jedné známé slečny dlouho spekulovalo!

Před pár lety se na jednom z večírků objevila Míša Ochotská se žlutou kabelkou, která má hodnotu v řádech sta tisíců. A hned se začalo spekulovat o její pravosti. Její tehdejší partner Lukáš Rosol tvrdil, že ji koupil on, a že je samozřejmě pravá. Jenže pak se ozval její expřítel Michal Exner a ten řekl, že stála tisíc korun a přivezl ji Míše z Thajska. Do teď nikdo neví, jak tomu doopravdy je. Každopádně známé dámy si na takzvané „fejky“ dávají pozor.

„Já osobně si myslím, že když na tu věc nemám peníze, tak si koupím raději levný originál, než fakeovou věc. Mně to přijde takové komické. Jako neříkám, že jsem si někdy v Turecku nekoupila fakeové tričko, protože mi přišlo vtipný a vynesla jsem ho s košem. Ale asi bych to nenosila takhle do společnosti. Nemusíš mít vždycky značkovou věc, abys byla šik. Není to o značkách,“ řekla modelka Simona Krainová.

Fakeovou věc si prostě alespoň jednou koupil skoro každý. „Když začala éra ježdění do Turecka a Egypta, tak nebudu říkat, že jsem si tam nikdy nic nekoupila. Ale teď to mám tak, že si koupím nějaký originál a pak ten zbytek, protože už na něj nemám, doplním normálníma džínama a tričkem za stovku,“ prozradila herečka Veronika Arichteva.

„Je pravda, že když mi bylo třináct a byli jsme s našima v Chorvatsku, tak jsme si koupili fakeové tričko. Ale já jsem byla vždycky taková, že jsem si na to chtěla vydělat a mít z toho tu radost. A teď už bych si to vůbec nedovolila, protože by se to prostě poznalo a byla bych za trapáka. A hlavně to mám tak, že buď na to prostě mám, nebo nemám,“ řekla modelka Nikol Švantnerová.

A teď nastává otázka, zda ten fake vůbec poznají! „Jako úplně na první dobrou. Ale to je tím, že já se v té módě pohybuji, takže to poznám,“ řekla Krainová. Jako když je to hodně tržnicové, tak to poznáš. A jinak dneska se to dělá tak dobře…,“ řekla herečka Arichteva. „Jako když je to u člověka, kterého znám a vím, že by si to nemohl dovolit, tak mi to vrtá hlavou. Takové ty hodně laciné poznám, ale jsou i hodně dobře udělané, které jsou i drahé. A ty podle mě málo kdo pozná,“ tvrdí Švantnerová. Dámy, ne všechno, co je značkové a drahé, je zaručeně to nejlepší!

Sdílejte článek

Přečtěte si také