TopStar

6. listopadu 2015 19:33

Michal Chalupa

Nová bondovka přilákala spoustu známých tváří: Kdo se ve společnosti objevil po dlouhé době?

Na slavnostní premiéře nové bondovky s názvem SPECTRE se objevilo mnoho známých tváří, které chodí do společnosti jen zřídkakdy. Mezi hosty, nechyběla ani zpěvačka Helena Vondráčková v doprovodu svého manžela. A musíme konstatovat, že tato drobná půvabná blondýnka snad zastavila čas a vypadá skvěle.

Slavnostní premiéra se konala v Cinema City Flora a nesla se v duchu filmu. Na místě byli odstřelovači připraveni kdykoli zasáhnout, po place pobíhal muž v masce lebky a vchod hlídali agenti ve službách distributora. Na premiéře nechyběl ani herec Jiří Bartoška, producent Janis Sidovský, hudební skladatel Ondřej Soukup, Markéta Ebenová, Petr Malásek ani zpěvák „Meky“ Žbirka. Nakonec přišel i sám český agent 007, dabér Daniel Craiga, Jiří Dvořák.

A protože nová bondovka stojí za to, nenechali si ujít ani trenér a atlet Josef Karas, režisér Petr Horníček, současný Muž roku Jakub Kraus, hudební skladatel a textař František Soukup, moderátor a herec Petr Vágner, fitness trenér David Huf, režisér Jan Hřebejk, moderátor Vlasta Korec a Libor Bouček, producent Vítek Pokorný s přítelkyní, modelka a moderátorka Petra Svoboda, kaskadér Petr Jákl starší s manželkou, Michal Dvořák a DJ Lucca, herečka a zpěvačka Bára Mottlová, moderátorka Štěpánka Duchková s manželem, herečka a dabérka Kamila Špráchalová se svými syny i herečka Sandra Nováková, která má těsně před termínem porodu.


Přečtěte si také