TopStar

6. září 2017 16:19

redakce Prima Lajk

Nová česká komedie Bajkeři v první ukázce!

Komedie Bajkeři režiséra Martina Koppa podle scénáře Petra Kolečka představuje trailer a plakát k filmu, který vstoupí o kin již 19. října.

Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc, než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex.

V hlavních rolích uvidíme Hanu Vagnerovou, Adama Mišíka, Celeste Buckingham, Jana Komínka, Vojtěcha Machutu, Pavla Nečase, Tomáše Matonohu, Vandu Hybnerovou, Václava Postráneckého, Michala Suchánka, Štěpánku Fingerhutovou, Esther Lubadiku, Julii Šurkovou a další.

Scénář k Bajkerům napsal vyhledávaný autor Petr Kolečko (Okresní přebor, Čtvrtá hvězda, Masaryk).

„Tím, co rozhodlo, že jsem na návrh napsat teenagerovskou komedii přistoupil, byl nápad, že to bude o klucích na sociálních sítích, kteří jsou trochu odtažení od reality a kola jsou prostředek, jak je dostat do reálného života. To mě zaujalo, styk s tou youtubovou a twiterovo- facebookovou generací, která mě zajímá a zároveň je pro mě naprosto nepochopitelná,“ říká Petr Kolečko. „Je tady absence reálné komunikace, snad můžu prozradit, že tam máme kluka, který má asi sedmnáct přítelkyň na facebooku, ale vlastně v tom reálném životě není schopen říct skutečné holce souvislou větu a dokonce je pro něj nepřirozené na dívku mluvit. A o tom ten film je, jak to s pomocí kol a krásné přírody v těch klucích zlomit.“

Film provázejí dvě písničky - duet Adama a Vladimíra Mišíkových Variace na renesanční téma, písnička ONE LIFE v podání Adama Mišíka a Celeste Buckingham.

Klip ONE LIFE najdete zde: http://www.youtube.com/watch?v=mFtpda5Y4rE

Klip najdete zde: https://m.youtube.com/watch?v=qF8tqpQogPY

Do kin uvede distribuční společnost Falcon.

Producentem filmu je Tomáš Vican, který stál za „vinařskými“ veselohrami Bobule, dramatem Lidice nebo televizním seriálem Vinaři,

Generálním partnerem filmu je Vican rodinné vinařství Mikulov. Hlavním partnerem filmu je televize Prima a na Slovensku TV JOJ. Partnery filmu jsou kola Scott, Panský Dvůr Telč a agentura CzechTourism a Jihočeský kraj.

Sdílejte článek