TopStar

10. února 2018 08:00

Nová fakta o homosexuálním vztahu sex idolu Marlona Brando!

O bisexualitě někdejšího sex symbolu Marlona Brando se vědělo už dávno. Dnes se objevují stále nové informace o milencích tohoto megalomanského krasavce. Pro nyní se ukázalo, že Brandovou postelí prošel i významný komik a herec Richard Pryor!

O novince ze sexuálního života jednoho z nejvyhledávanějších herců své doby Marlona Brando se poprvé otevřeně zmínil muzikant Quincy Jones, který znal oba aktéry velmi dobře. ‚‚Chodil s naší partou tancovat. Víte jak, Brando byl extrémně charismatický a atraktivní. Mohl mít sex úplně s kýmkoli. I s poštovní schránkou. Richard Pryor, Marvin Gaye, James Baldwin,“ vyjmenoval hudebník několik Brandových milenců.

Příbuzní herce zatím Jonesova slova nekomentují, ale vdova po komikovi Pryorovi potvrdila, že mezi nimi skutečně nějaký milostný vztah byl. Také se nechala slyšet, že její muž svou bisexualitu nikdy neskrýval, takže by určitě nebyl proti, kdyby se lidé o jeho vztahu s Brando dověděli. Dokonce si Richard založil deník, kde o všech svých homosexuálních milostných hrátkách psával. Už příští rok plánuje jeho žena deník vydat.

‚‚Byla to zlatá sedmdesátá! Všichni fetovali. A jestli si dáš pořádnou dávku kokainu, tak budeš mít sex i s lednicí,“ nechala se vdova beze studu slyšet.

Není ani tajemstvím, že její muž celý život bojoval s drogovou a alkoholovou závislostí. Jednou, když byl Richard pod vlivem drog i alkoholu, polil se rumem a zapálil se. Tehdy přežil.

Richard Pryor se považuje za jednoho z historicky nejlepších komiků vůbec. Byl ženatý sedmkrát (s některými ženami dvakrát). Po komikovi zůstalo sedm dětí.

Marlon Brando se rovněž dostal do historie kinematografie, měl také nespočet přítelkyň i milostných afér a nechal po sobě 11 dětí. A bisexualitu? Tu herec rozhodně neskrýval!

‚‚Homosexualita je tak moc v módě, že to pro nikoho už není nic zvláštního. Stejně jako mnozí ostatní muži jsem i já experimentoval se stejným pohlavím, tak proč se za to stydět. Popravdě, vždy mi bylo nějak jedno, co si mně kdo myslí. Víte, pokud si lidé chtějí myslet, že jsme s Jackem Nicholsonem milenci, ať si to myslí. Je to vtipné,“ nechal se Brando slyšet ještě v roce 1976.

Sdílejte článek

Přečtěte si také