TopStar

25. března 2019 12:09

Tereza Šulcová

Nová láska? Lady Gaga teď randí s hvězdou z Avengers!

Podle nejnovějších informací tráví Lady Gaga spoustu času s hercem Jeremy Rennerem. Že by nová láska? Zpěvačka dala košem lovci talentů Christianovi Carinovi jen chvilku poté, co se pár zasnoubil. Jak to tedy je?

Lady Gaga se minulý měsíc rozešla se svým snoubencem Christianem Carinem. Chvílí poté se objevily spekulace, že randí s přítelem Iriny Shayk. To se ale nakonec nepotvrdilo. Herec Bradley Cooper je věrný své milé a se zpěvačkou tvořil pár pouze ve filmu Zrodila se hvězda.

Nyní se objevila nová informace, že Lady Gaga randí s někým novým. A s kým? Nový objev je herec Jeremy Renner, který se proslavil především rolemi ve filmech Avengers a Thor. Do povědomí diváků se dostal také díky televizní roli detektiva Jasona Walshe v seriálu Zvláštní poldové.

Zdroj se svěřil Us Weekly, že zpěvačka v poslední době tráví spoustu času s Jeremy Rennerem. „Nevěřím, že tam hned přeskočila jiskra, ale schází se opravdu často,“ svěřil se zdroj. „Zpěvačka s ním a jeho dcerou tráví spoustu času,“ dodal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také