TopStar

29. června 2013 16:30

Dagmar Dandová

Nová oběť Toma Cruise: Už jí vymývají mozek

Do scientologických spárů herce Toma Cruise (50) se chytila další oběť. Stala se jí bývalá přítelkyně Seana Penna (52), topmodelka Jessica White (29).

V New Yorku byla spatřena, jak míří na seminář do komunitního centra scientologů. Právě tam pravidelně chodí i Tom Cruise. Mezi zasvěcenými se už začalo špitat, že Tom a Jessica spolu mají společného více než tento kostel.

Mnozí by si řekli, že po rozvodu s Katie Holmes (34) dá herec se svou vášní pro scientologii pokoj, ovšem pravda je jinde. Tom Cruise ve víře rozhodně nepolevil. Topmodelka, která se několikrát objevila na přehlídkovém mole značky Victoria´s Secret, si scientologické semináře nemůže vynachválit.

„Už dlouho jsem se necítila tak zrelaxovaná,“ napsala Jessica na svůj Twitter chvilku poté, co jí v kostele vymyli mozek. Setkání se členy sekty včetně slavného Cruise pro ni bylo velice vzrušující.

Dnes jsem se potkala s Tomem. Bylo to úžasné setkání. Cítím, že se přede mnou otevírá nová oblast poznání,“ připsala na sociální síť pár hodin poté. Jestli Jessica k Tomovi zahoří nejen vírou, ale i láskou, se jistě brzy ukáže.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také