TopStar

18. dubna 2018 10:14

Nová přítelkyně DiCapria si na svůj úlovek dává pozor! Na Coachelle ho nepustila z dohledu

Leonardo DiCaprio ani Camila Morrone o svém vztahu na veřejnosti moc nemluví, o to více jsou středem pozornosti fotografů. Koncem března předvedla dvojice svou lásku v ulicích Los Angeles a o víkendu na festivalu Coachella 2018 se Camila nemohla od svého milého odtrhnout.

Americký herec dorazil na každoroční hudební a umělecký festival po boku argentinské modelky. V průběhu dvou dní se fotografům dařilo je zachytit v neoficiálním prostředí. Na fotkách mohou fanoušci vidět, že Camilla se od Lea nehla, objímala ho, líbala a všemi možnými způsoby projevovala svou lásku.

Poslední festivalový den přišla dvojice poslechnout si Eminema, DiCaprio vzal svou holku za ruku, přivedl ji k pódiu a společně se oddávali rapperovu vystoupení.

Oscarový herec se nechal před nedávnem slyšet, že mezi ním a Camilou nepanuje pouhé přátelství, ale že se jedná o jeho novou přítelkyni. A přidal slova, že s Camilou si umí představit i vzdálenou budoucnost. Tak to vypadá, že tímto výrokem zklamal Leo nejedno ženské srdce. Záleží ale samozřejmě na tom, jak dlouho mu to tentokrát vydrží...

Zpráva o tom, že nový Leonardův úlovek je modelka, nás asi nepřekvapí. Během celé jeho kariéry jich měl nespočet. Asi nejznámější byla Giselle Bunchen, se kterou vydržel celých pět let. Následovala její kolegyně z Victoria's Secret Bar Rafaeli, se kterou s přestávkami strávil dokonce ještě o rok déle. V průběhu dalších let se pak šířily zvěsti o vztazích všeho druhu s modelkou Fordu Victorií Robinson, herečkou Blake Lively, britskou zpěvačkou ze Spice Girls Emmou Bunton nebo Rihannou. Posledně jmenovaná to ale popřela. Věřte tomu, nebo ne, ale v 90. letech prý Leo randil i s Naomi Campbell.

Sdílejte článek

Přečtěte si také