TopStar

29. srpna 2018 14:00

Ilona Blašková

Nová prsatá výzva rajcovní Evy Decastelo!

S výzvami se na sociálních sítích roztrhl pytel. Moderátorka Eva Decastelo přišla také s jednou. A jde o poměrně bizarní challenge!

Moderátorka Eva Decastelo se toho opravdu nebojí! Přestože je už devět let vdaná a má dvě krásné děti, nic jí nebrání v tom, aby se ukázala, jak ji Pán Bůh stvořil. Své sociální sítě plní jednou žhavou fotkou za druhou. I když za čtrnáct dní oslaví čtyřicítku, do starého železa rozhodně nepatří. Eva se pyšní tělem dvacítky a pevnými dvojčaty! Posuďte sami!

Teď ale přišla s nápadem udělat výzvu, kde hlavní roli budou hrát ňadra. Mužská, ženská - je to fuk! „Léto nám pomalu končí, tak jsem vymyslela takovou blbinu. Zkuste s partnerem nebo kamarádkou vyfotit podobnou fotku, dát si ji do stories s hashtagem #prsazabryle a označit mě. Ty nejpovedenější repostnu ve svých stories a uveřejním na svém profilu,“ vyzývá Eva své příznivce na Instagramu. Sama hned svlékací výzvu splnila a poodhalila své plné kopečky, jejichž vrchol zakrývali jen sluneční brýle. Tak co? Připojíte se? Pro toho, kdo obdrží nejvíce hlasů, má Eva dáreček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také