TopStar

24. června 2015 12:10

Barbora Koukalová

Nová řada StarDance urvala trhák: Tančit v ní bude Leoš Mareš a s touhle Slovenkou!

A co na to Petra Faltýnová? Ta se sice taky může chlubit dokonalou postavu, ale drobná Katarína Štumpfová s ním teď zase bude trávit spoustu času. Tělo na tělo!

Je celkem s podivem, že taková pro dnešní dobu noblesní zábava si pořád drží svou stabilní sledovanost, přestože v časech internetu a zvrácených reality show máte na výběr daleko větší adrenalinové zážitky, než jsou špatné kroky na rumbě.

Ale možná právě proto, že ve StarDance nikdo nekleje, nikdo tam nesouloží před kamerou a nejsou žádní retardovaní jedinci s patologickou potřebou pozornosti, to lidi naopak láká, protože by taky rádi v televizi viděli něco jiného, co není kriminálka nebo záměrně hloupí lidé na jednom metru čtverečním.

Čili se na podzim dočkáme sedmé řady zkostnatělé soutěže, ale diváci se zase těší, protože ve StarDance uvidí Leoše Mareše. A dost nečekaně je to největší favorit na nemehlo. Mareš o sobě tvrdí, že je lepší zpěvák, než tanečník (a to už je co říct!) a samozřejmě jeho zkušenosti jsou nulové.

Za partnerku bude mít slovenskou tanečnici Katarínu Štumpfovou, která vládne pevným tělem, pevným krokem a dost sexy vizáží, takže ve finále jediným, kdo si bude muset dělat starosti, je Petra Faltýnová, která je s Marešem v permanentním stavu návratu.

Ale aby po StarDance ještě bylo kam...

Sdílejte článek

Přečtěte si také