TopStar

14. listopadu 2018 10:00

Tereza Šulcová

NOVÉ FOTKY: Christiano Ronaldo byl s rodinou na tenisu

Jeden z nejznámějších fotbalistů světa byl viděn v pondělí v O2 aréně v Londýně. Juventusová hvězda se byla podívat na tenis se svou přítelkyní Georginou Rodriguez a jeho synem Christianem.

Jen několik hodin poté, co Christiano přiletěl do Londýna, vzal svou rodinu na tenis. Syna hladil po vlasech a ukazoval mu tak svou otcovskou lásku. Ronaldo si na zápas vzal luxusní tričko značky Givenchy, které doplnil černým náhrdelníkem. Na ruce měl diamantové hodinky, stejně jako náušnici v levém uchu. Je vidět, že se mají dobře a luxus si opravdu dopřávají.

Rodina chvíli předtím oslavila první narozeniny nejmladší dcery Alany Martiny. Přítelkyně Christiana Ronalda jí popřála pod fotkou na Instagramu, kde děkovala Bohu za vše, co mají a že svou dceru moc milují.

Ronaldo má ve svých 33 letech již 4 děti. Nejmladší dceru má se svou přítelkyní Georgina Rodríguez. Do dnes nikdo neví, s kým Ronaldo má své předchozí tři děti. Matky vyplatil statisíci milióny korun za mlčenlivost a zřeknutí práv na dítě. Jako první, se mu narodil syn Christiano. V roce 2017 fotbalová hvězda oznámila, že čeká dvojčata, ale opět neřekl jméno matky a vyplatil jí stejným způsobem, jako v předchozím případě. Jen pár měsíců poté, co se mu narodila dvojčata oznámil veřejnosti, že čeká dítě s Georginou Rodríguez. Ta nyní oslavila svůj první rok.

Sdílejte článek
Štítky Cristiano Ronaldo

Přečtěte si také