TopStar

15. listopadu 2018 08:54

Tereza Šulcová

NOVÉ FOTKY: Dita Von Teese se ukázala v sexy šatech

Americká burleskní tanečnice Dita Von Teese na sebe strhla pozornost v centru Londýna ve známém klubu The Box Soho, kde předvedla skvělou taneční show.

Dita Von Teese byla ve středu večer viděna v centru Londýna ve známém nočním klubu The Box Soho. Dita (46) měla na sobě šaty od slavného návrháře Jenny Packhama. Šaty s velkým véčkovým výstřihem ukazovaly její přednosti, čehož si je královna burlesky dobře vědoma.

Každý, kdo zná Ditu Won Teese si vybaví její osobitý styl pro módu a její líčení, díky kterému vypadá, jako kdyby vypadla ze čtyřicátých let. Tahle kráska je jednou z největších módních ikon a také jedna z nejslavnějších striptérek na světě. Což si můžeme za týden potvrdit i u nás v Praze.

V rámci letošního evropského turné za námi Dita Von Teese zavítá do Prahy. Na její nezapomenutelnou večerní show se můžeme těšit 22. listopadu 2018. Sexy tanečnice dokáže českému publiku, proč je považována za jednu z nejlepších tanečnic svého druhu.

Dita se svěřila fanouškům se svými pocity. „Jsem nadšená, že vůbec poprvé za svou kariéru přijíždím do Evropy spolu s nejlepším týmem burlesek a se všemi rekvizitami. Jsem vděčná za možnost představit show, která lidem připomene, co nový burlesk je!“

Sdílejte článek
Štítky Dita von Teese

Přečtěte si také