TopStar

5. listopadu 2018 13:56

Markéta Škorňová

NOVÉ FOTO: David Beckham zveřejnil fotku s tasmánským čertem na hlavě

David Beckham zveřejnil na svém Instagramu v denním příběhu několik fotek během své návštěvy ve Wildlife Parku.

V úterý se bývalá fotbalová hvězda vydala na výlet do divoké přírody se svým synem Cruzem (13) na okraji Sydney. David byl vyfocen s tasmánským ďáblem na hlavě, krmil klokany a dokonce se mazlil s koalou ve Wildlife Parku.

Minulý týden byl David také spatřen se svými dvěma syny, jak šplhají na Harbour mostě, který přemosťuje přístav Port Jackson v Sydney. Minulý týden si David zas užíval s Romeem na ceremoniálu hry Invictus Games, zatímco jeho žena Victoria byla s Cruzem a Harper v nákupním centru Paddington v Londýně.

Na slavnostním ceremoniálu byl i princ Harry a jeho těhotná manželka Meghan Markle.

Rodina Davida je jednou z nejznámějších po celém světě. S Victorii se vzali v roce 1999 a dnes spolu mají tři syny a jednu dceru. Brooklyn je nejstarší ze tří Davidových synů. Zájem médií o prvního potomka byl tak obrovský, že Victoria musela z porodnice odjet zadním vchodem v jejich Mercedesu. Jméno Brooklyn dostal pravděpodobně proto, že byl údajně počat na dovolené v NY.

Romeo je prostředním ze tří synů Davida Beckhama. Narodil se ve stejné soukromé nemocnici jako Brooklyn, v Portlandské nemocnici v Londýně. Když byl Romeovi cca rok, s celou rodinou se přestěhoval do Španělska.

Cruz je nejmladším synem fotbalisty. Všem bylo jasné, že rodina Beckhamů si strašně přáli holčičku, ale ani napotřetí se nepovedlo. I tak byli šťastní za další zdravé dítě.

Povedlo se až napočtvrté, kdy se jim narodila první dcerka jménem Harper, kterou si tak moc přáli.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham

Přečtěte si také