TopStar

5. dubna 2016 14:43

Michal Chalupa

Nové moderátorky TOP STARu o své premiéře: Jsme nervózní, ale těšíme se!

Dnes večer se v TOP STARu na Primě představí jeho dvě nové moderátorky – Andrea Košťálová a Lucie Špaková. Dvojice, kterou diváci tohoto pořadu dobře znají, doplní stávající moderátory Petra Vágnera, Miroslava Šimůnka a Danielu Šinkorovou.

Další tvář pořadu – Laďka Něrgešová – se s televizní obrazovkou rozloučila v sobotu 2. dubna, aby se mohla v nejbližších měsících věnovat mateřským povinnostem.

Andrea s Lucií jsou zkušené reportérky, před prvním společným vysíláním ale i ony pociťují lehkou nervozitu. „Jsem nervózní, ale zároveň se těším. Při zkouškách ve studiu i vymýšlení studií se s Luckou vždycky hodně bavíme. Teď už jen doufat, že se večer pobaví i diváci. Tak nám držte palce!“ říká Andrea Košťálová.

Její vždy usměvavá kolegyně Lucie Špaková dodává: „Převzít otěže za takové dynamo a moderátorské eso, jakým je Laďka, je pro nás velká výzva. Reportérská práce je přece jen jiná, je individuální. S Andy jsme obě temperamentní, a i když samozřejmě chceme i ve studiu působit přirozeně, učíme se pracovat v týmu, snad to diváci ocení.“

Jak už dříve uvedla šéfredaktorka společenské redakce FTV Prima Zuzana Brzáková, stálou náhradu do týmu pořadu nehledali. „Už teď se těšíme na Laďčin návrat. Věřím, že mezitím naše diváky potěší Andrea s Lucií, které jim nabídnou dvojnásobnou porci krásy a vtipu,“ sdělila.


Přečtěte si také