TopStar

30. září 2018 08:00

Novinka Birds of Prey aneb sexy holky z Gothamu v akci!

Máte rádi comicsovky? A co partičku Batmana, Jokera a Harley Quinn? Tak to si nesmíte nechat ujít tuhle novinku o kočkách z Gothamu. Snímek Birds of Prey dorazí do kin 7. února 2020 a představí tak všechny dámy, které brání své město i svou čest. No, máme se na co těšit.

Fanoušci comicsovek a především vydavatelství DC se mohou těšit jak na nový film o životě Jokera, tak na snímek o dravých kráskách z Gotham City. Batman sice řešil před nedávnem problémy s nepopularitou u fanoušků a Ben Affleck jím evidentně moc být nechce. Navíc se u Warnerů řeší problém s návratem Henryho Cavilla k Supermanovi, což taky nevypadá úplně nejlépe, a tak zbývá jen nadějný Aquaman a doufání, že nový Joker v podání Joaquina Phoenixe dopadne dobře.

Ale co dál? Tvůrci také nevěděli. Než přišli s novým nápadem Birds of Prey. A oč půjde? Bude se jednat o comicsovku o žhavých kočkách z Gothamu, které jsou oporou svým superhrdinům a v (ne)záchraně světa se také dost angažují. Nedávno jsme se dozvěděli, že tento film bude režírovat Cathy Yan a teď už je oficiální i datum premiéry. Nový kinematografický ‚‚zázrak‘‘ by měl do českých kin dorazit 7. února 2020.

V současnosti se řeší, kdo si ve snímku tedy ty kočky zahraje. Margot Robbie v roli Harley Quinn je jistá, její fantastickou krasojízdu zatraceně sexy psychopatky nepředčí nikdo. Teď je ale potřeba sehnat jí stejně dobré parťačky. Superhrdinku Black Canary, která umí za pomoci svého řevu likvidovat zdi i lidi, by si mohla zahrát Gugu Mbatha-Raw známá třeba svou rolí v jedné z nejoblíbenějších epizod seriálu Černé zrcadlo San Jupitero. Obě zmíněné dámy už byly pozvány na casting a v souvislosti s tím padlo i jméno Janelle Monae, která si zahrála v oscarovém snímku Moonlight.

Koho je třeba obsadit dále? Huntress, jejímž atributem je kuše a sama je mafiánskou dcerkou. Ta se jednoho dne rozhodla na vlastní pěst čistit ulice svého města od zločinu. Ztvárnit by ji mohly Mary Elizabeth Winstead známá ze snímku Ulice Cloverfield 10, Sophia Boutella, kráska z Kingsmanů, či Cristin Millioti z kultovního seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Další dáma na holení je bývalá policistka Renee Montoya, ze které se sledem událostí stala superhrdinka The Question. Na její místo je prozatím adeptek nejvíce.

Kdo ale chybí a zatím se absolutně netuší, kdo ji ztvární - Cassandra Cain. Warneři ale mají jasnou představu. Přejí si nalézt sexy děsivou Asiatku, která bude vypadat maximálně na dvanáct. Z té by se měla stát Batgirl a právě díky ní by se celá parta měla dát dohromady a vyrazit proti padouchovi Black Maskovi. Natáčet se začne začátkem příštího roku, takže konečné herecké obsazení by mělo přijít co nevidět.


Přečtěte si také