TopStar

19. prosince 2017 14:00

Novopečení rodiče Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias

Jaké jen bylo překvapení veřejnosti, když se ukázalo, že se slavný zpěvák a ruská sportovkyně stali rodiči. V sobotu 16. prosince porodila šestatřicetiletá tenisová hvězda dvojčata Nicholase a Lucy. Západní média informují, že dvojice udělala vše pro to, aby zůstalo těhotenství Kurnikovové v utajení. A že se jim to podařilo!

‚‚Viděl jsem její bříško. Asi před pěti měsíci mi kamarád řekl, že jsou v očekávání, ale novinku mám držet pod pokličkou,“ nechal se slyšet už po porodu blízký známý dvojice. Informátor pokračoval zveřejňovat, že těhotenství sice bylo tajné, ale na druhou stranu velmi štědré vůči dobročinným organizacím. ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a nejbližšími. Celkově si dvojice sukromí dost střeží,“ potvrdil zdroj.

Novorozený chlapec i dcerka jsou pro zpěváka i tenistku prvorozenými ratolestmi. Pár tvoří známá dvojice již desetiletí. Dříve se Kurnikovová nechala před novináři slyšet, že děti do jejích životních plánů určitě patří, ale manželství pro ni prioritou není. ‚‚Určitě toužím po dětech a nezáleží na tom, zda po svých nebo adoptovaných. Miluju starat se o lidi. Manželství pro mě důležité není. Stačí, když budu ve vztahu šťastná - to je jediné, co je pro mě zásadní,“ zmínila před několika lety Anna.

Připomeňme si, že Anna Kurnikovová není jen hvězdnou tenistkou, ale i modelkou. A není se co divit. Od té doby, co tato multifunkční žena přijala americké občanství, se jí nabídky hrnuly jak na běžícím pásu. Upřednostnila však především sportovní dráhu. Není divu. Její matka je tenisová trenérka a otec se profesionálně věnoval bojovým sportům. V roce 1995 se stala Kurnikovová ve svých 14 letech první nejmladší sportovkyní, která se zúčastnila soutěže Fed Cup.

Sdílejte článek

Přečtěte si také