TopStar

13. srpna 2018 10:51

Nový člen v rodině Štikových: Dítě ale nečeká Ornella ani Charlotte

Rodina Štikových je kult českých médií a baví celý národ. Teď se ukázalo, že se jejich ‚‚kmen‘‘ rozroste o nového člena. Na svět přivede potomka zdravotní sestřička Bára (34) z Plzně Michalovi Štikovi (48), který je stále manželem Moniky Štikové (46). Takový vývoj asi nikdo nečekal!

Všichni by čekali, že dalšího potomka zplodí Ornella (25) či její sestra Charlotte Štiková (22), ale není tomu tak. Rodina se rozroste o děťátko, které čeká partnerka zkrachovalého podnikatele Michala Štiky Bára. Zprvu to vypadalo, že jde jen o spekulace a sám Michal nic nepotvrzoval. ‚‚Ono to není ještě zas tak úplně jisté. Je to spíš v takové teoretické rovině.‘‘ Teď se ale na otcovství pořádně těší.

I když ještě není jisté, zda se narodí holčička nebo chlapec, se jmény má dvojice jasno. Pokud se narodí děvčátko, bude mít řecké jméno Zoe. Pokud kluk, bude Ralph. Přítelkyni padesátníka se tato jména líbí a on jako správná hlava rodiny neoponuje.

Veřejnost čekala na reakci Moniky, která se dala očekávat, že bude pořádně bouřlivá. Zdá se ale, že ta se už s celou situací smířila a nic ji nerozhodí. ‚‚Jsem na pláži v Německu, u Baltu, jelikož tady přítel hraje,‘‘ přešla Monika novinku a komentáře se zdržela.

Nakonec ale přece na těhotenství zareagovala. ‚‚Michalovi oba přejeme, ať si nové otcovství užije a miminko se narodí zdravé.‘‘ Co bude dál se ještě uvidí, ale k rozvodu mezi Michalem a Monikou by mělo dojít už po prázdninách. No, uvidíme, čeho se dočkáme v průběhu doby dál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také