TopStar

29. října 2018 00:16

Nový film o Jokerovi představí i mladičkého Batmana!

V novém snímku režiséra Todda Phillipse bude vystupovat jedna z nejoblíbenějších fiktivních postav všech dob - Joker. Natáčení je v plném proudu a teď se ukázalo, že se ve filmu po boku hlavní role v podání Joaquina Phoenixe představí i samotný Bruce Wayne, kterého ztvární Dante Pereira-Olson. No, máme se tedy na co těšit!

Nový film bude pojednávat o zrodu jednoho z největších světových padouchů. Role podle komiksové předlohy bude pro herce Joaquina Phoenixe první. Dosud hrál v hlubokých Allenovských dramatech ‚‚Iracionální muž“ či hudebním životopis, kde ztvárnil umělce Johnnyho Cashe ‚‚Walk the Line“.

Ve snímku nebude chybět ani televizní herec Brett Cullen (62), který byl již spatřen na natáčecím place. Zároveň se zjeví i malý Bruce Wayne, kterého si zahraje Dante Pereira-Olson. Ten už má s hraním s Phoenixem zkušenost - z dramatu Nikdys Nebyl. Ve snímku se ale objeví i Robert De Niro jako televizní moderátor.

Fanoušci Jokera už začali samozřejmě srovnávat novopečeného pomalovaného šílence se všemi herci, kteří již Jokera ztvárnili. Prvním hercem, který Jokera představil, byl Jack Nicholson, jehož první role blázna to rozhodně nebyla (‚‚Přelet nad kukaččím hnízdem“). A právě proto se s ní fantasticky vypořádal.

Roku 2008 se ale objevil mladičký krasavec s roztomilým kukučem, který zbořil všechny mýty o dosavadním Jokerovi a všechny svým výkonem doslova pohltil. Řeč je o již zesnulém Heathu Ledgerovi. Právě kvůli této roli se ale Heath dostal do hlubokých depresí, drogové závislosti a na následky zemřel. Role přinesla Ledgerovi posmrtnou cenu Oscara.

Posledním hercem, který ztvárnil Jokera byl v roce 2016 Jared Leto ve filmu ‚‚Sebevražedný oddíl“. Joaquin Phoenix ho ale neohrozí a Jared si zahraje Jokera i v pokračování tohoto trháku.

Film produkuje Martin Scorsese, už jen proto se můžeme těšit na kvalitní gangsterku v jeho typickém duchu. A aby to nebyl Martin, chtěl dosadit do role Jokera Leonarda DiCapria. Ten ale odmítl se slovy, že by to bylo absurdní a na podobnou roli se rozhodně nehodí, a režisér si spolu s producentem našli Joaquina Phoenixe. Co myslíte, je to adekvátní náhrada za všechny předchozí herce?

Sdílejte článek

Přečtěte si také