TopStar

5. července 2018 18:00

Nový Indiana Jones? Megan Fox jako archeoložka v Turecku

Koncem června se sex symbol moderní doby Megan Fox rozhodla prozkoumat Turecko. Své tři děti nechala na krku manželovi a sama se oddávala archeologickým průzkumům a poznáním historických míst. No a aby toho nebylo málo, vypadala jako vždy fantasticky.

Dvaatřicetiletá někdejší modelka se vydala za dobrodružstvím jako skutečný Indiana Jones nebo jakýkoli archeolog z hollywoodských trháků. Džíny, klobouk, masivní sluneční brýle, pohodlná obuv. Minimum glamouru, maximum pohodlí.

Zprvu se Megan vydala na průzkum historických památek Velké Británie včetně Stonehenge či termálních pramenů Bathu. Poté se přemístila do Turecka, kde strávila nejvíce času ve městě Çanakkale. A co dělala tam? Navštěvovala archeologické vykopávky legendární Tróji z Homérovy Iliady.

Hvězda ,,Transformers" je známá svou luxusní postavičkou. V jednom z rozhovorů se nechala slyšet, že její tajemství skvělé figury spočívá ve vynechání pečiva a uhlohydrátů z jídelníčku: ,,Žádné krekry, houstičky a chipsy, zkrátka nic nezdravého. Jediné, co si dovolím je káva, jednou denně." Zároveň navštěvuje celebrita pravidelně posilovnu a cvičí i doma. Dámy, vezměme si z Megan příklad!

Sdílejte článek

Přečtěte si také