TopStar

5. května 2018 01:50

Nový klip Christiny Aguilery! Na jeho premiéře předvedla luxusní kostýmek i dekolt

Své doby byla sex symbolem a většina mužů po ní šílela. Ano, řeč je o zpěvačce Christině Aguileře (37), která v současnosti ze světových pódií zmizela. Už před pár hodinami ale kráska předvedla nový klip! A aby toho nebylo málo, fotografům se daří ji sem tam odchytit v nějakém tom sexy outfitu. Pro tentokrát vyfotili Christinu v luxusním nevinně bílém kostýmku.

Fanoušci Christiny mohou jásat! Konečně se dočkali po šesti letech nového hudebního klipu ke skladbě ‚‚Accelerate‘‘. Ve videu se mohou kochat častými záběry na Christinu s make-upem i bez něj, v oblečení i bez něj, na souši i v sirupu... Zkrátka a dobře, veřejnost je nadšená a slov typu ‚‚úchvatné‘‘ a ‚‚jedinečné‘‘ stále přibývá.

Skladbu ‚‚Accelerate‘‘ nahrála Christina společně s Ty Dolla $ign a 2 Chainz. Píseň bude součástí nového studiového alba ‚‚Liberation‘‘, na které se fanoušci mohou těšit už 15. června. Celkem bude na desce 15 skladeb a každá bude podle slov zpěvačky úplně jiná, takže to svoje si najde každý.

A aby toho nebylo málo, Aguilera se předvedla i před fotografy. V ulicích New Yorku se promenádovala v oslepujícím bílém outfitu a otočil se za ní nejeden kolemjdoucí. Paparazziové stihli vyfotit zpěvačku, když si to vykračovala po chodníku na vysokých jehlách. Manikúru zvolila Aguilera velmi střídmou v přírodních barvách a make-up se zdál rovněž velmi slabý, i když ho schovávala pod masivními slunečními brýlemi. Jen s pedikúrou se Christina nedržela při zdi a zvolila ostře červenou barvu. Fanoušci ale zůstali v úžasu z Christinina luxusně napěchovaného dekoltu.

Moderátor James Corden ve svém pořadu ‚‚The Late Late Show‘‘ před nedávnem přivítal Aguileru a společně vzpomínali, jak začínala kariéra jedné z nejúspěšnějších zpěvaček světa. Připomenul i pořad ‚‚Mickey Mouse Club‘‘, ve kterém se objevili i Britney Spears, Justin Timberlake či Ryan Gosling. Aguilera mu zas vyprávěla, jaký byl její osobní život na počátku hvězdné kariéry.

Není to tak dávno, co se Christina objevila na ceremonii předávání hudebních cen American Music Awards, kde předvedla své hlasové dispozice a dokázala, že titul vrcholné zpěvačky stále drží pevně v rukou. Teď fanoušci napjatě čekali na nové hity, případně i album, které světové zpěvačce naposled vyšlo v roce 2012. A to už je pořádná dávka let. První písně se už dočkali, tak teď nezbývá než vyčkávat na nové album!

Sdílejte článek

Přečtěte si také