TopStar

8. září 2017 07:26

vedran

Nový Muž roku Hložek je volný, sestře miss Hadašové dal sbohem

Vstoupit do soutěže krásy a nemít pevný vztah se někdy může vymstít. Živím příkladem je nový muž roku Matyáš Hložek, který se po čtyřech měsících rozchází s Kateřinou Hadašovou, sestrou někdejší Miss Lucie Hadašové.

„Nějak jsme to neunesli, prostě to nevyšlo. To se stává,“ řekl na kameru TOP STARu Matyáš Hložek, který o detailech rozchodu úplně mluvit nechtěl. Nabízí se, že dnes už bývalá přítelkyně Kateřina neunesla náhlý zájem o Hložkovu osobu, a především velký zájem dalších holek, které ho začaly kontaktovat na všech sociálních sítích. Pozvání na rande se tak najednou jenom hrnula.

„Nežárlím, navíc mu vítězství přeju,“ dušovala se Kateřina ještě na konci srpna na finále Muže roku. O pár týdnů později je už všechno jinak.

Matyáš Hložek se nyní soustředí opět sám na sebe, neboť coby vítěz Muže roku bude muset Česko reprezentovat na různých dalších akcích i soutěžích. A tak maká, co to jde, což ostatně dělal i kvůli soutěži mužské kársy.

„Pravdou je, že na prvním castingu jsem nebyl úplně ve formě, nevypadalo to nejlíp, takže jsem měl motivaci něco se sebou dělat, musel jsem máknout. Tréninky každý den, a když se blížilo focení nebo finále, tak jsem všechno zdvojnásobil. Víc jsem chodil cvičit, omezil jsem sladké, držel jsem dietu, trápil se, ale stálo to za to,“ dodal s úsměvem Matyáš Hložek, mimochodem syn zpěváka Stanislava Hložka.

TOP STAR zároveň prostřednictvím svého Facebooku nabídl jedné z divaček možnost cvičit s Matyášem celou hodinu v posilovně. Skončí trénink pozváním na rande? Uvidíme.

Sdílejte článek
Štítky muž roku

Přečtěte si také