TopStar

17. srpna 2018 12:00

Ilona Blašková

Nový muzikál Trhák bude hvězdně obsazen. Na koho se můžete těšit?

Znáte film trhák? Určitě ano! Jestli patří mezi vaše oblíbené, máme pro vás skvělou zprávu! Právě v těchto dnech se zkouší stejnojmenný muzikál s hvězdným obsazením jako například Dana Morávková, Mirek Etzler, Sandra Pogodová, Pepa Vojtek a další. A vůbec poprvé dostala muzikálovou roli i Iva Kubelková.

Už několik týdnů herci poctivě zkouší nový muzikál, nebo lépe řečeno hudební komedii Trhák pod režijním vedením Radka Baláže. A parta jsou opravdu sehraná! „Já jsem původně dostal roli hajného Kaliny, což je ta role ve filmu, kterou hraje Waldemar Matuška. A v průběhu těch přípravných prací mi přibyla ještě role Lenského, kterou ve filmu hraje Juraj Kukura,“ řekl Bořek Slezáček.

V roli pošťačky se alternují Dana Morávková a Sandra Pogodová. Není jim líto, že se vlastně nepotkají? Jen teď na zkouškách a pak už ne? „Mně to tedy líto je“ odpověděla Dana Morávková. „Já už jsem tedy připravená, že když bude hrát Dana, tak já budu chodit do zákulisí a budu jí dělat různé naschvály, vždycky, když budu mít volno,“ řekla Sandra Pogodová. A jak probíhá zkoušení? Všechno dobré? „ Já už jsem žádala produkci, že vzhledem k tomu, že už děláme od poloviny srpna, že by tady mohli udělat bazén. To tedy úplně nevyšlo. Ale jinak dobrý,“ řekla Sandra.

Krásnou učitelku, kterou ve filmu ztvárnila Hana Zagorová na divadelních prknech zahraje Iva Kubelková. Pro tu, je to úplně první muzikálová role. „Všechno mě bolí po těch prvních nahazovačkách choreografií. Chodím v předklonu, všechno mě píchá a bolí,“ prozradila Iva. Muzikál Trhák na divale Broadway s tímto skvělým obsazením bude mít premiéru 25.října. Chcete tam být i vy? Pokud ano, tak se podívejte na náš Facebook. Jeden z vás může vyhrát dva lístky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také