TopStar

30. listopadu 2018 10:36

Markéta Škorňová

Nový pár na obzoru? Rita Ora randí se Spidermanem!

Populární zpěvačka Rita Ora (28) byla načapána na rande s hercem a představitelem Spidermana Andrew Garfieldem (35). Že by se již zpěvačka oklepala z rozchodu s bývalým přítelem Andrew Wattem?

Před novináři se nic neutají. Stačí pár hodin a z tajného rande je rázem rande veřejné. Své o tom ví i mladá zpěvačka Rita Ora a herec Andrew Garfield. Právě tihle dva byli spolu načapáni v Londýně na divadelním představení.

Pro krásnou Ritu se jedná o vůbec první sblížení s mužem po rozchodu s Adrewem Wattem. S hudebním producentem se po 13 měsících rozešla v září.

Zdroj deníku The Sun uvedl, že zpěvačka se s hercem vídá přibližně měsíc a zdá se, že si dvojice velmi rozumí. „Vypadá to na regulérní vztah,“ tvrdí zdroj.

Andrew Garfield je znám především díky ztvárnění legendární komiksové postavy Spidermana. Právě při natáčení tohoto snímku se seznámil i se svou dlouholetou - dnes již bývalou - přítelkyní Emmou Stone. S tou zůstali dobří přátelé i po odloučení.

I Rita Ora má za sebou několik „hvězdných“ vztahů. Randila například s DJ Calvinem Harrisem nebo se zpěvákem Jamesem Arthurem. Tak uvidíme, jakým směrem se tento románek vyvine. Držíme pěsti!

Sdílejte článek

Přečtěte si také