TopStar

20. října 2013 10:00

Dagmar Dandová

Nový pár ve vile? Nikol svedla Honzu!

Ve Vile se nám již delší dobu formuje jeden moc pěkný páreček: krasavice Nikol okouzlila už i Honzu, který se zpočátku snažil svou pozornost rozdělovat mezi všechny dívky stejně. Posledních pár dnů se mu to ale nějak nedaří...

Společné chvíle

Barbie a Ken, kterými byli Nikol a Honza zvoleni, hlavní role ve filmu VyVolená o milostném příběhu Thomase a Zdeničky a křehká Rybana zaslíbená drsňáckému kovbojovi Hansovi – to je jen nepatrný výběr z rolí, které zatím ve Vile svedly Nikol s Honzou dohromady. A ve všech z nich jim to spolu moc slušelo!

Nikol a Honza

Nikol je ve Vile právem považována za místní krásku – hezky se obléká, umí se nalíčit a nebojí se občas pustit ven tu koketu, která se v ní skrývá. Honza přišel do Vily teprve nedávno, ale už si stačil získat všechny ženy ve Vile – chová se k nim moc hezky a nikdy neodmítne objetí, polibek nebo pohlazení, které všechny holky tak potřebují – prostě mu nevadí fyzický kontakt!

I když si na něj „brousí zuby“ i Eva nebo Lucka, přece jen se u Nikol vyskytuje častěji než u jiných. Když se ho ptala, co udělá, jestli se vrátí z Duelu, řekl, že jí skočí kolem krku!

Co bylo?

Mezi nimi již proběhl žhavý body shot, divoká koupačka i vzrušující striptýz, ale během pátečního večera posunuli hranice zase o něco dál! Nikol se již nesnaží skrývat svůj zájem o jeho osobu a během večerní koupačky ho nepokrytě provokovala, z mokra se jejich lechtivé hrátky přesunuly do sucha a tepla pohodlné postele...

Co všechno se dělo? Řekneme jen to, že byli oba dost rozjetí...

Víc informací i nejzajímavější záběry z jejich žhavých hrátek uvidíte již zítra v Noční show s Agátou Hanychovou! Ta vám určitě prozradí pikantní detaily!

Nahlédněte přímo do středu dění ZDE

Dnes sledujte Zprávy z Vily v 19:40 i Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Mohlo by vás zajímat:

Fotogalerie: Lechtivé hrátky

Sdílejte článek

Přečtěte si také