TopStar

8. května 2018 00:24

Nový snímek z dílny Marvelu je za dveřmi! Tom Hardy představí film ‚‚Venom‘‘

V letošním roce se fanoušci komiksů Marvel dočkali nového trháku ‚‚Avengers: Infinity War“. Už za pár dnů je čeká pokračování oblíbeného filmu ‚‚Deadpool“. A na podzim se zas mohou těšit na dílo ‚‚Venom“, ve kterém se představí lamač ženských srdcí Tom Hardy. No a dnes tu máme nový trailer, podívejte se sami.

Venom je inteligentní mimozemské stvoření v lepivé až tekuté podobě. Pro své přežití ale potřebuje nositele, proto se převtěluje do nic netušícího žurnalisty Eddieho Brocka (Tom Hardy) a dává mu nadpozemské schopnosti. Jelikož se v komiksech od Marvelu Eddie vyskytuje hned několikrát ve Spider-Manovi, i ve filmu ‚‚Venom“ se fanoušci mohou těšit na pavoučího muže, kterého ztvární mladičký Tom Holland.

‚‚Venom je jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel,‘‘ promluvil distributor o filmu, který přijde na česká filmová plátna 4. října letošního roku. První, na koho se Venom nalepil byl právě Peter Parker alias Spider-Man (Tom Holland). A teď se jedná o Hardyho.

Narozdíl od marvelovské komedie ‚‚Deadpool“ je tento film zahalen vážnou kulisou. Hardy svým hlubokým britským akcentem tuto pochmurnou náladu jen stvrzuje. Mluví o tragických událostech a zmiňuje démony minulosti, které si každý člověk nese ve své duši. Ve filmu se také můžeme těšit na Michelle Williams, která je známá svou rolí ve snímku ‚‚Prokletý ostrov“ po boku Leonarda DiCapria. Počítejte s tím, že žádný humorem nabitý celovečerňák rozhodně neuvidíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také