TopStar

10. února 2018 08:10

Nový trailer k filmu ‚‚Venom“, ve kterém se představí miláček žen Tom Hardy

V letošním roce si fanoušci komiksů Marvel zajdou do kina hned několikrát. Na jaře se dostanou na plátna noví ‚‚Avengers: Infinity War“ a pokračování trháku ‚‚Deadpool 2“. Na podzim se zas můžeme těšit na snímek ‚‚Venom“, ve kterém se představí lamač nejednoho ženského srdce Tom Hardy. A právě nyní se na sítích objevily první záběry z očekávaného filmu.

Venom je inteligentní mimozemské stvoření v lepivé až tekuté podobě. Pro své přežití ale potřebuje nositele, proto se převtěluje do nicnetušícího žurnalisty Eddieho Brocka (Tom Hardy) a dává mu nadpozemské schopnosti. Jelikož se v komiksech od Marvelu Eddie vyskytuje hned několikrát ve Spider-Manovi, i ve filmu ‚‚Venom“ se fanoušci mohou těšit na Toma Hollanda v podobě Petera Parkera.

Narozdíl od marvelovské komedie ‚‚Deadpool“ je tento film zahalen vážnou kulisou. Hardy svým hlubokým britským akcentem tuto pochmurnou náladu jen potvrzuje. Mluví o tragických událostech a zmiňuje démony minulosti, které si každý člověk nese ve své duši. Ve filmu se také můžeme těšit na Michelle Williams, která je známá svou rolí ve snímku ‚‚Prokletý ostrov“ po boku Leonarda DiCapria. Do českých kin přijde snímek 4. října letošního roku. A počítejte s tím, že žádný humorem nabitý celovečerňák rozhodně neuvidíte.

Tom Hardy je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších herců Hollywoodu. Dříve se o něm však psalo v návaznosti na drogovou závislost. „Klidně bych prodal vlastní matku pro trochu cracku. Mám ku*va štěstí, že jsem dnes tady, abych byl upřímný,“ nechal se kdysi zarostlý krasavec slyšet.

Dnes je tomu ale jinak. Herec je považován za sex symbol současnosti, žije spořádaný život se svou ženou a dostává se mu těch nejkvalitnějších rolí. ‚‚Dunkerk“, ‚‚Temný rytíř povstal“ nebo dokonce seriál ‚‚Peaky Blinders“ - to jsou filmy, které se řadí do nespočetného seznamu Hardyho počinů. A aby toho nebylo málo, dokonce se spekuluje, že by Hardy mohl převzít žezlo od Daniela Craiga a usednout na trůn jako nový James Bond.


Přečtěte si také