TopStar

28. ledna 2018 08:10

Nový trailer ‚‚Mamma Mia! 2“ Jak se těšíte?

Na sítích se objevil nový oficiální trailer muzikálu ‚‚Mamma Mia! Here We Go Again“ Fanoušci mají ale hodně otázek, o čem to vlastně bude. Samozřejmě, že je potěšilo vidět andělskou Amandu Seyfried, charismatického Colina Firtha nebo lamače ženských srdcí Pierce Brosnana. Na druhou stranu, osud a dějová linka Meryl Streep se jim zdála až moc tajemná a nepochopitelná. Podívejte se na ukázku a posuďte sami!

Jméno hvězdné herečky Meryl Streep, která ztvárnila filmovou Donnu, na seznamu hereckého obsazení nového filmu ‚‚Mamma Mia! Here We Go Again“ je. A dokonce je v čele všech ostatních. V traileru je ale herečka jen ve vzpomínkách hrdinů, proto si nyní fanoušci myslí, že Donnu se scénáristi rozhodli zabít.

‚‚Kam jste jako strčili Meryl Streep?“

‚‚Teď nezbývá než hádat. Zabili tvůrci filmu Meryl Streep nebo ne...?“

‚‚Jestli umře, tak se na druhý díl dívat nebudu!“

Takové a další pobouřené a zvědavé komentáře se objevují u nového traileru.

Celý děj se odehrává kolem mladičké Donny a jejího vztahu se třemi nápadníky. Mladičkou Donnu si zahraje Lily James. Další linkou bude těhotenství Donniny dcery, a proto za ní přijedou matčiny kamarádky na ostrov, aby jí poradily, co má dělat s mateřstvím. Můžeme se těšit na hvězdné herecké i taneční výkony, zlehka klišoidní děj i sentimentální a romantické písně.

V českých kinech by měl snímek vyjít kolem 19. července letošního roku.


Přečtěte si také