TopStar

28. března 2018 13:05

Nový trend focení bez make-upu! Pro tentokrát ho převzala i Christina Aguilera

Zpěvačka Christina Aguilera miluje změny a nemá strach z experimentálních looků. Sedmatřicetiletá diva s hlasem bohyně se pro tentokrát nechala nafotit pro časopis Paper, kde byl kladen důraz na přirozenost a Aguilera se tak představila zcela nenalíčená. Líbí se vám?

Christina pózovala fotografce Zoey Grossman jak bez make-upu, tak i s ním. Pro titulní stranu byl zvolen look bez líčení, jelikož v současnosti je velmi trendy nechat se nafotit bez špetky kosmetiky. Velmi blízký záběr zvýraznil Christininy pihy, které po zpěvače zdědily její dvě dítka - desetiletý Max a tříletá dcerka Summer.

Další záběry z focení se podařily velmi rozličné a barvité. Zpěvačka se nechala slyšet, proč jsou jí natolik blízké. ‚‚Vždy jsem milovala experimentování, toužila po kariéře v divadle a chtěla mít možnost tvořit nějakou dějovou linku a charakter postavy v nějakém videu nebo na scéně. Ale příroda chtěla, abych byla interpret. To mi zas dává pohyb. Být umělcem, tvořit a měnit však mohu stále,‘‘ pověděla Aguilera v rozhovoru pro vydání časopisu.

Není to tak dlouho, co se Christina objevila na ceremonii předávání hudebních cen American Music Awards, kde předvedla své hlasové možnosti a dokázala, že titul vrcholné zpěvačky stále drží pevně v rukou. Teď fanoušci napjatě čekají na nové hity, případně i album světové zpěvačky, které jí naposled vyšlo v roce 2012, co už je pořádná dávka let. Snad se dočkáme a Aguilera neplánuje pověsit kariéru na hřebík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také