TopStar

1. ledna 2014 09:41

Nuda v Brně rozhodně nebude: Budař chce slaňovat, Geňa tancovat a Sokol si hrát na orangutana

Na začátku listopadu se do moravské metropole chystá hned několik známých tváří, které budete mít možnost vidět v netradičních rolích. Na brněnském výstavišti se konají veletrhy SPORT Life, DANCE Life a IN-JOY, kde potkáte třeba Honzu Budaře, Richarda Genzera nebo Onřeje Sokola. A budou se dít věci!

Herec Jan Budař, jenž obvykle ve filmech nepředvádí kdovíjaké sportovní výkony, se odhodlal ke slaňování 50 metrů vysoké administrativní budovy BVV, což je pro něj obrovská výzva. Richard Genzer zase bude u rekordu, kdy se mladí tanečníci ze všech koutů republiky pokusí překonat rekord v největším počtu tanečníků na jednom místě tančících jednu choreografii. Zúčastnit se může každý, kdo na veletrh přijde, choreografie je jednoduchá a počítat tanečníky budou komisaři z Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově. A herec a režisér Ondřej Sokol se v Lanovém centru vrhne na adrenalinové aktivity, které zahrnují lanovku, Tarzaní skok nebo Barmský most.

Chybět ale nebudou ani dámy. Herečka Alena Antalová, moderátorka Eva Decastelo nebo cvičitelka Hanka Kynychová budou běhat. Tedy určitě bude běhat Hanka, která nedávno absolvovala čtvrtmaraton v Praze, Alena Antalová bude spíše patronkou, jelikož je momentálně ve velmi vyčerpávajícím zkouškovém období nového muzikálu. No a pro Evu to bude opravdu výzva, jelikož není pravidelnou návštěvnicí posiloven a tady poběží i pavilony, po schodech nahoru a dolů a podobně.

Potkat ale budete moct také Radka Jaroše a Jana Trávníčka, kteří budou mluvit o zdolání K2, nebo se můžete poradit s Petrem Havlíčkem, jak na zdravý životní styl.

To vše v Brně od 6. do 9. listopadu 2014.

Více info na www.sport-life.cz

Nemyslete, že Geňa předem na tu velkou událost netrénuje... Trénuje! Podívejte se na ukázku:

.


Přečtěte si také