TopStar

19. srpna 2013 12:40

Dagmar Dandová

Nývltová exklusivně: Co bylo mezi ní a Danem Hůlkou

O vztahu Kamily Nývltové (24) s charismatickým zpěvákem Danem Hůlkou se hodně spekulovalo, šťastně zadaná zpěvačka ale tvrdí, že jsou jenom přátelé. Pouze pro PrimaStyle přidala i vysvětlení.

„Dan je můj dobrý kamarád a je pravda, že jsme spolu trávili hodně času. Chodili jsme třeba i na společné večeře,“ přiznala nám Nývltová, která aktuálně chodí s tanečníkem Tomášem Smičkou (25).

„Bydlíme spolu a přesto, že zatím rodinu neplánujeme, nevyhýbám se jí. Kdybych náhodou otěhotněla, nepřemýšlela bych ani minutu o tom, jak se rozhodnout," svěřila se zpěvačka, která hodně zhubla a nafotila žhavé snímky pro svůj kalendář.

„V poslední době jsem shodila patnáct kilo a dávám si pozor na to, co jím a snažím se sportovat. Nemyslím si, že bych se musela bát anorexie, ale kdyby se náhodou něco takového začalo dít, věřím, že by mi rodina a přátelé pomohli," řekla Nývltová, která se stylizovala do sexbomby 40. let a na fotkách vypadá naprosto skvěle.

"Celé focení bylo velmi ženské. V této stylizaci se cítím skvěle. Je mi sice dobře i v teplákách, ale udělat ze sebe občas dámu rozhodně není špatné," uvedla Nývltová, která se v sexy prádle rozpovídala i o velmi intimních tématech.

O jakých? To se dozvíte exkluzivně v novém TOP STAR magazínu s Ivou Kubelkovou v reportáži, kterou uvidíte na Primě v pondělí ve 21: 45.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také