TopStar

11. srpna 2013 17:50

Blanka Konrádová

O čem bude muzikál Lucie? Korn jako Varhol, obří talíř a zajíc!

Jiří Korn v podobě Andyho Varhola, David Kraus se zajícem po boku a do toho všeho obří talíř. Všichni fanoušci skupiny Lucie jistě netrpělivě čekají o čem bude muzikál s jejich písničkami. Víkendová párty protagonistů muzikálu "Lucie, větší než malé množství lásky" na Sázavě mnohé naznačila.

Asi se budeme se divit! Trošku jako z proslulé Alenky v říši divů, vypadala přehlídka kostýmů muzikálu "Lucie, větší než malé množství lásky", krerou na odpolední party představilo Hudební divadlo Karlín, kde bude premiéra 31. října.

A samozřejmě nechyběli hlavní představitelé Davida Václav Noid Bárta a David Kraus. Překvapením v obsazení je třeba jejich "matka" Ivana Andrlová, která se jen smála: "Takové syny bych si přála." Do vln muzikálu se ale vrhl i Pavel Liška, který se s Martinem Písaříkem alternuje v roli Jáchyma. A hlavně se už podruhé chystá na dobrudrožnou cestu na motorkách, kterou bude opět mapovat Prima Cool. Motorkářský tým, který brzy vyrazí na Kavkaz tentokrát doplnil herec Jan Révai.

Právě on spolu s Liškou také odvážně nasedli do loďky k závodům na Sázavě. Sice mělo jít o smíšené páry, ale Liška se nahlásil jako Lišková a tak to prošlo. A vedlo se jim skvěle. Dojeli druzí.

-kon-


Přečtěte si také