TopStar

24. prosince 2017 10:00

O kterých dětech se v letošním roce mluvilo nejvíce?

Žádná hvězdná dítka nezaostávají za rodiči a mají téměř stejný počet komentářů na svou adresu. Připomeňme si, o kom z následníků svých slavných rodin se v letošním roce mluvilo nejaktivněji.

Děti Cristiana Ronalda

V letošním roce se světový fotbalista stal otcem hned třikrát (do té doby měl synka Cristiana juniora). Pokaždé, když se sportovec nebo jeho blízcí dělili na sociálních sítích o fotografie ratolestí, vždy se to stávalo boomem. Ronaldo není z těch celebrit, které by obličeje svých dětí schovával a soukromí si střežil. Naopak se s fanoušky rád podělí o nějaké ty snímky.

Připomeňme, že dvojčata Evu a Matea fotbalistovi porodila náhradní matka a Ronaldo je ukázal celému světu, když dvojici nebyl ještě ani měsíc. Alanu, dcerku, kterou mu porodila jeho vyvolená Georgina Rodriguez, fotografují prozatím jen zdálky, ale fanoušci už se těší na plnohodnotný portrét.

Dcera Vladimira Putina

Mezi nejzvučnějšími jmény současnosti je i Jekatěrina Vladimirovna Putinová. Informací o dívce je krajně málo a oficiální potvrzení toho, zda je Vladimir Putin doopravdy jejím otcem nepadlo vůbec. V letošním roce se však ukázal další faktor, který potvrdil dřívější zvěsti a domněnky. Koncem listopadu víceprezident světové konfederace rock'n'rollu Manfred Mohab potvrdil, že dívka se jeví dcerou prezidenta Ruské federace. Potom se ale svých slov zřekl, že prý došlo k nedorozumění.

Připomeňme, že Jekatěrina si v roce 2014 vybojovala stříbrnou medaili v mistrovství Ruska akrobatického rock'n'rollu.

Syn Donalda a Melanie Trump

Rodina Donalda Trumpa je v letošním roce jednou z nejobdiskutovávanějších na světě. 11letému Barronovi se také nežije v poslední době lehce, na jeho adresu koluje mnoho negativních výroků. Jednou se média a blogeři zamysleli, zda netrpí chlapec autismem, podruhé se rozhodli, že jeho oblečení nekoresponduje s chlapcovým statusem. Nechat dítě být prosí média už nejen rodina Barrona, ale i klasičtí uživatelé sociálních sítí.

Synové Megan Fox a Briana Austina Greena

Věčně mladá a nehorázně sexy modelka vychovává své tři syny plnhodnotně a nemá nic proti tomu, aby se chlapci oblékali jako děvčata. Starší synové dvojice Bodhi a Noah se nezřídka procházejí po ulicích v šatičkách a holčičích tunikách. Mladší chlapec Journey je zatím velmi malý, ovšem nebude překvapením, když se někde v nejbližší době ukáže v podobném výstřelku.

Princ George a princezna Charlotte

Děti prince Williama a jeho nejdražší Kate Middleton se v letošním roce nejednou představily před objektivy kamer a fotoaparátů světových médií. George i jeho mladší sestřička se spolu s rodiči účastnili nejedné společenské události či cesty, pózovali pro oficiální portréty a pohlednice. V dalších aktivitách jsou však královské ratolesti stejné, jako kterékoli dítě na světě. Princ chodí do školy (kterou už stihl nemít rád), princezna rozptyluje a baví své rodinné příslušníky svými tanečky a mívá i své hysterické záchvaty.


Přečtěte si také