TopStar

19. srpna 2018 16:27

Oblíbená blogerka Nikol Moravcová si vzala Slováka, kterého poznala na seznamce

Rok se na to připravovala a konečně je vdanou paní! Řeč je o blogerce a modelce Nikol Moravcové (31), která si 18. srpna v 18 hodin řekla své ANO se slovenským krasavcem Karolem. Svatba proběhla na terase pražského Paláce Lucerna a byla v uvolněném a atypickém stylu. Právě taková přeci Nikol je - atypická a originální.

Svého přítele Karola poznala Nikol díky internetové seznamcem, kde hledá většina lidí pouhé povyražení, a velmi záhy se pár zasnoubil. ‚‚Zadala jsem do aplikace, ať mi najde pouze cizince žijící v okruhu pěti kilometrů kolem mě, a našla jsem Slováka z Letné. Karola,‘‘ okomentovala svůj osud blogerka. Moravcová si je jistá, že právě on je ten pravý. „Vím, že je to všechno strašně rychlé, ale asi to tak má být. Karol je prostě muž mého života a já chci být paní Karolová,“ dodala dívka v jednom z dřívějších rozhovorů.

Před Karolem neměla Nikol na muže kliku. Trávila čas s jedním, který se později ukázalo, že měl ještě jednu dámu. Moravcová pak v afektu vzala jeho zubní kartáček a před zraky tisíce diváků ho spálila. A že tímto činem sklidila pořádnou chválu!

V červenci loňského roku požádal Karol blogerku na její 30. narozeniny o ruku. Radostné události se účastnily rodiny z obou stran a celý následující rok plánovala Nikol tu nejdokonalejší a nejokázalejší svatbu. Rok se s rokem sešel a 18. srpna roku 2018 v 18 hodin si na terasách Lucerny dvojice řekla před 300 hosty své ANO.

Sdílejte článek

Přečtěte si také